Zabawy paluszkowe-stare i lubiane oraz całkiem nowe.
WOM
Termin: 07.09.2020 godz. 16:0020:00
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Wioleta Mueller-Konieczny

Zapraszam nauczycieli przedszkoli na spotkanie warsztatowe z zakresu kształtowania motoryki małej ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie zabaw paluszkowych w edukacji. Ostatnim elementem szkolenia będzie prezentacja zabaw zarówno tych odnalezionych w literaturze przedmiotowej jak i autorstwa nauczycieli praktyków.

Plan spotkania:

1. Ręka - doskonałe narzędzie do poznawania świata.

2. Motoryka mała- nie tylko ręka i dłoń.

3. Od ogółu do szczegółu-kilka słów na temat prawidłowości rozwojowych.

4. Jak osiągnąć sukces, czyli co jeszcze wpływa na precyzję naszych dłoni?

5. Zabawy paluszkowe- jaka jest ich rola w kształtowaniu sprawności manualnej dziecka.

6. Zabawy paluszkowe-stare i lubiane oraz całkiem nowe. Wybór zabaw sprawdzonych w pracy z grupą.

Adresaci: nauczyciel przedszkoli, nauczyciele innych specjalności zainteresowani tematyką

Prowadząca: Wioleta Mueller-Konieczny

Czas trwania: 4 godziny

Forma: Spotkanie on-line. Uczestnicy w dniu szkolenia otrzymają prezentację multimedialną zawierającą materiały warsztatowe. Zachęcam jednocześnie do skorzystania z możliwości konsultacji w godzinach trwania szkolenia.

Dodatkowe informacje: Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie udziału w spotkaniu.

Osoba do kontaktu: Wioleta Mueller-Konieczny
email: siemianowice.doradcametodyczny@gmail.com